Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 195057 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°31*57*N,15°06*13*E |
PSČ: | 294 12 |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022/09/11 | Dneboh | JL | 18,01 | 8 | 8 | ||
2022/09/10 | Tanvald | JL | 18,59 | 13 | 3 | ||
2022/09/03 | Jirkov | JL | 18,85 | 9 | 7 | ||
2022/09/17 | Ploukonice | PKL | 19,22 | 16 | 0 | ||
2022/09/24 | Benešov u Semil | JL | 19,74 | 16 | 0 | ||
2022/05/14 | Bechov | JL | 19,83 | 12 | 4 | ||
2022/06/25 | Sychrov | JL | 20,64 | 16 | 0 | ||
2022/08/13 | Malá Skála | JL | 20,74 | 22 | 0 | ||
2022/05/21 | Kosmonosy | JL | 20,95 | 18 | 0 | ||
2022/05/29 | Libuň | JL | 23,91 | 23 | 0 | ||
2022/05/07 | Dlouhá Lhota, sportovní areál | BP | 26,98 | 6 | 5 | ||
2022/05/22 | Radimovice | JL | NP | 25 | 0 | ||
2022/09/17 | Košťálov | JL | NP | 24 | 0 | ||
2022/07/02 | Dubenec | JL | NP | 20 | 0 | ||
2022/07/02 | Dubenec | VČHL | NP | 18 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
20. místo BP 201816. místo BP 201914. místo BP 202220. místo JL 202216. místo BP 2023
Boleslavsky pohar
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: 26,98 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: 18,01 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 22 počet výsledků: 12x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: 19,22 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: Žehrov , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/04/20 | Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B | |
2020/08/30 | Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020 | |
2023/06/17 | Žehrov, Sport. areál U Rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2023 | |
2023/06/17 | Žehrov, Sport. areál U Rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2023 | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2022
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2022/05/07 | Dlouhá Lhota, sportovní areál, Dlouholhotecký pohár | 5 | |
2022/05/14 | Bechov, Pohár Formanka | 20 | |
2022/05/21 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 21 | |
2022/05/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | 21 | |
2022/05/29 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 39 | |
2022/06/25 | Sychrov, Káčovský pohár | 24 | |
2022/07/02 | Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec | 19 | |
2022/07/02 | Dubenec, JL Dubenec | 6 | |
2022/08/13 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 23 | |
2022/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 8 | |
2022/09/10 | Tanvald, Pohár starosty města Tanvald | 4 | |
2022/09/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 21 | |
2022/09/17 | Košťálov, Košťálovský pohár | 13 | |
2022/09/24 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 21 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře